Poland Jersey 2016

Kupuj online tanie Poland Soccer Jersey
Bez kategorii

jim brown

co parę lat, kiedy jakiś młody turk rozrywa nfl gridirons, ktoś sondaże różnych ekspertów do nazwy „najlepszy biegacz wszechczasów, a konsensus jest zawsze tak samo… jim brown.
paul brown, trener z cleveland, z 1957-62, powiedział: „jak zwykły biegacz, jim brown był najlepszy.miał połączenie mocy, intensywne prędkość i zaciągający stopę działań, które utrudniają go powstrzymać.
jim rzadko straconych, i jego trwałości było niezwykłe „. w dziewięciu nfl pór roku, nigdy nie opuścił mecz.w 1958 roku 1963, 1965 r., był nazwany mvp ligi.
po amerykański ostatni sezon w syracuse, brown (ur 1936) był to pierwszy projekt wyboru w 1957 roku, ale tylko dlatego, że rozgrywający to przeznaczona została wybrana.
brown doprowadziły nfl w pośpiechu, jako żółtodziób, wyczyn mógłby osiągnąć w tylko jednym z jego pro sezonów.w siedmiu z dziewięciu pór roku, rzucił się na ponad 1000 jardów, chociaż nfl zagrał tylko 12 mecz sezonu dopóki 1961.
pomimo stale prowadzi wszystkie rushers w prób, nigdy nie był poważnie ranny, nie tylko z powodu jego niezwykłą trwałości, ale również z powodu jego inteligencji, zawsze wiedział, gdzie wszyscy byli na polu, a zatem dokładnie wiedzieli, gdzie uderzyć, prawdopodobnie pochodzi.
w końcu, on i trener brown nie zgodził się na cleveland jest starannie napisane obrazy.jim, że atak stał się zbyt przewidywalne.kiedy blanton collier zastąpiona paul brown w cleveland trenera w 1963, zainstalował „biegnij na światło dzienne” atak, który dał jim więcej opcji.brown była jego największy sezon… 1863 się jardów.w 1964, cleveland wygrał mistrzostwa w nfl, następnie z podziałem tytuł w następnym roku.
gdy jim odszedł z drużyny, aby kontynuować karierę w filmie przed 1966 roku, organizował większość nfl kariery i jeden sezon się zapisy.jeśli inni z dłużej kariery i 16 gra pór roku przekroczyły jego kariera ogółem, jego życie 5.2 średnio na noszą nadal jest najlepsza w historii futbolu.żaden inny gracz z ponad 1000 przewozi się załamał 5.0 bariery.


kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet poland soccer jersey poland football jersey