Poland Jersey 2016

Kupuj online tanie Poland Soccer Jersey
Bez kategorii

który testuje się park rozrywki jeździ?

w połowie lat 80., zamknięta działania park park rozrywki w new jersey oferowane intrepid pracowników 100 dolarów gotówki, żeby przetestować swoje szalone cannonball pętli zjeżdżalni, który zastrzelił jeźdźców na strome wzgórze przed rozpoczęciem ich przez pętlę i pluje je w kałuży wody.(legenda głosi, że rzeczywiste ludzi zapytano tylko wtedy, gdy manekin do badań zderzeniowych wyłoniło się z się w jednym kawałku, który najwyraźniej wziął kilka prób.), gdy schlitterbahn kansas city waterpark próbowali wybudować najwyższej zjeżdżalni na planecie w 2014 r., inżynierowie używane worki z piaskiem w celu ustalenia, czy jazda była bezpieczna.nikt nie chciał przetestować ślizg po worki z piaskiem odleciał, park właściciel jeff henry odważył się zrobić to sam, z jego asystentką, i przesuń głowę razem jako projektant królikami doświadczalnymi.kiedy henry przeżył nurka, zaprosił dziennikarzy do badania próbki przed otwarciem go publicznie.kiedy sześć flag w largo, maryland był gotowy przetestować swoją nową apokalipsa górska, park na podsłuchu. fanatyk sam marek! kto jest podkładka klub w wirginii. żeby sprawdzić jego najnowsza kreacja.
dla większości, to jest jak podróż rozpoczyna pracę: pierwszy dzielnych ludzi do testowania nowych przejażdżki są park pracowników, właścicieli i projektanci, wraz z dziennikarzy i parku fanatyków, którzy pomoże rozpowszechnić i napompuj zainteresowanie przejażdżkę.
jeśli szuka pan test jeździ na życie, istnieje kilka różnych ścieżek kariery można podążać.potrzeba silnego wykształcenia technicznego do jazdy wzoru, ale praca ma kilka zalet, a mianowicie możliwość stworzenia jeździ z twoich snów i przetestować prototypy twoje kreacje na długo zanim oni nigdy ujawnione opinii publicznej.możesz również zasługują na szansę na przetestowanie nowych jeździ jak praca z niezależną firmę, która specjalizuje się w podróż do badań.oficjalnie znana jako sądowy inżynierów, specjalistów mogłaby wykorzystać nondestructive badania w celu analizy jakości stali lub spróbować różnych typów pasów bezpieczeństwa do równowagi, komfortu i bezpieczeństwa.
chcesz przetestować nowości, ale nie mamy inżynierii lub przygotowanie techniczne?dostanę pracę w parku rozrywki i zapracować.jeden kierownik operacyjny na schlitterbahn płaci, aby badania jeździ cały dzień, aby zapewnić, że goście będą mieć optymalny i doświadczenie.anglia jest drayton manor park rozrywki zatrudnia gościa usług menedżera, który jest odpowiedzialny za jazdę na każdy pociąg w parku każdego tygodnia.jasne, pozycje te są ograniczone, jednak wiele parków. ale jeśli jesteś w stanie poświęcić trochę czasu, nie ma powodu, dla którego nie możesz wylądować w jednym.
jeśli chcesz przetestować jeździ bez rzucić swoją pracę, wiele przedsiębiorstw oferuje awansów zatrudnić tymczasowego przejażdżkę badaczy, którzy płacą za podróż i wspieranie różnych atrakcji.w roku 2009, orlando „67 dni uśmiechów” kampanii za jeden szczęśliwy zwycięzca $25000 odwiedzić parków rozrywki na lato, i europejski ośrodek z pierwszy wybór oferowanych 32000 dolarów i 6 – miesięczny kontrakt na wizytę w parkach, na całym świecie i pisać recenzje na górze atrakcji.zwiększyć swoje szanse wyładunku tego typu koncert poprzez budowanie silnej obecności mediów społecznych i przyłączyć się do jazdy kluby w okolicy.


kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet poland soccer jersey poland football jersey